en
DataTBCLocatieHet Witte Huis, IJsbaanpad 45, 1076 CV AmsterdamKostenDeelnemer van driedaagse cursus - € 225 excl. BTW / Extra deelnemer op de eerste dag - € 35 excl. BTW

Voor de Nederlandse audiovisuele sector is een COVID-19-protocol opgesteld, bedoeld voor iedereen die betrokken is bij de verschillende soorten audiovisuele producties. Het bevat gedragsregels en richtlijnen met betrekking tot hygiëne, voorzorgs- en beschermingsmaatregelen. Deze hebben als doel een zo veilig mogelijke werksituatie te garanderen tijdens de COVID-19-pandemie.

De implementatie van het protocol is nieuw en complex. Om de uitvoering en naleving sector-breed op consistente wijze te laten plaatsvinden, heeft de Ontwikkelinstelling Film en Audiovisuele Media heeft het initiatief genomen om mensen op te leiden voor de functie en verantwoordelijkheden van Covid Manager On Set voor film- en televisieproducties.

Opzet Workshop

De cursus bestaat uit de volgende onderdelen:

  • Dag 1: Bespreken van het Covid-19 protocol, de toolkit, websites RIVM, Rijksoverheid, politie, veiligheidsregio’s, Corona dashboard
    Presentatie van GGD over Covid-19 en hygiënemaatregelen
  • Dag 2: Communicatie, handhaving en conflictbeheersing
  • Dag 3: BHV-cursus

De kosten van de cursus kunnen in de productiebegroting meegenomen worden als meerkosten die onder de Covid 19 steunmaatregelen van het Nederlands Filmfonds vallen.

De inschrijving sluit wanneer de maximumcapaciteit is bereikt. Bij voldoende animo zal er in september een nieuwe cursus worden georganiseerd.

Voor wie?

De cursus Covid Manager on Set is bedoeld voor filmprofessionals die als Covid Manager voor film- en televisieproducties aan het werk willen. Aangezien er een beperkte aantal deelnemers kunnen worden toegelaten, wordt er voorrang gegeven aan professionals die binnenkort gaan draaien.

De eerste dag van de cursus is ook toegankelijk voor gasten van de deelnemers, zoals uitvoerend producenten, opnameleiders en producers, zodat er in teamverband aan het protocol voor de productie gewerkt kan worden (extra kosten € 35,-).

Praktisch informatie

COVID MANAGER ON SET (cursus volledig doorlopen)

Voornaam Achternaam Telefoonnummer Emailadres
Annemiek Munneke 06 46 00 40 06 annemiek.munneke@icloud.com
Boris Klatser 06 55 14 59 04 boris@nbf.nl
Friso de Ronden 06 81 77 24 30 friso@meetcliff.nl
Jimmy Groeneveld jimmy@quintenfilm.com
Joost van Schie 06 26 21 47 37 info@joostvanschie.com
Laura Mulckhuijse lmulckhuijse@gmail.com
Luna de Groot 06 51 05 34 72 Info@lunadegroot.nl 
Mira Mendel mira@interakt.nl
Noa Bolssens
Outjer Bot
Philip Harthoorn
Bo Wijgerts
Cees de Jonge 06 46 10 77 64 cadejonge@gmail.com
David Blazer 06 24 62 63 33 davidblazer020@gmail.com
Gregory Schurink
Houk van Warmerdam 06 39 07 57 51 daarhoukvan@hotmail.com
Marc Vogels 06 33 13 64 24 marcvogels@hotmail.com
Margareth Stevenet 06 41 24 15 80 bizziebeeworks@outlook.com
Mascha van Sintemaartensdijk 06 41 84 12 28 mascha@rockonproducties.nl
Matthias Cleerdin 06 53 47 98 49 M.cleerdin@chello.nl
Sjors Vreeswijk 06 47 89 69 30 sjors.vreeswijk@pupkin.com
Wim Kloos 06 10 49 06 50 wim@closeevents.nl
Stan Endeman
Tom Sidkom 06 30 56 94 41 famskidmore@gmail.com
Joris Jan Reuten 06 24 67 73 81 jjreuten@gmail.com
Diederick Vette 06 28 31 86 44 diederick@vette.nu
Tim van Citters 06 46 15 90 46 timvcitters@gmail.com
Bo Wijgerts 06 21 58 03 88
Bas Koel 06 28 73 90 83 Bcoolprojectmanagement@gmail.com
Jeroen Stam jeroenstam@outlook.com
Joerie Widdershoven 06 29 36 38 65 joerie.widdershoven@gmail.com
Moos Wilhelm
Zenzi Hogenboom 06 81 20 44 92 zenzi.gil@gmail.com
Pieter Dictus 06 14 12 98 46 pieterdictus@hotmail.com
wim Adam 06 42 23 98 06 wimadam@hotmail.com
David Hofland 06 15 50 18 83 davidhofland@hotmail.com
Mady Rockx
Bert de Jong 06 54 73 13 70 bert@clearentertainment.nl
Nicolette Steggerda 06 24 55 20 61 nicolettesteggerda@hotmail.com
Maaike van Gelder 06 28 55 41 68 maaike@kinderfeestwinkel.nl
Voor vragen, mail naar info@filmforward.nl o.v.v. ‘COVID manager on set’.

In samenwerking met:

Home